Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
81 741 60 92                 ul. Kaprysowa 7 , 20-843 Lublin

Search Our Site

  • English (UK)

 

 

Wprowadzamy teleporady medyczne, takie kwestie jak: wystawianie recept, skierowań, udzielanie informacji o lekach, konsultacja wyników- załatwiane będą telefonicznie.

Wizyty lekarskie będą odbywać się o dokładnie wyznaczonej godzinie. Apelujemy do pacjentów o przychodzenie na dokładnie wyznaczoną godzinę, aby nie tworzyły się w poczekalni zgromadzenia.

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo poranna rejestracja w przychodni zostaje zawieszona do odwołania- cała rejestracja odbywać się będzie telefonicznie.

Prosimy o przychodzenie do przychodni jedynie gdy wizyta jest niezbędna. Apelujemy do Państwa również o zachowanie podstawowych zasad higieny: zdezynfekowanie rąk, zachowywanie odległości od drugiego człowieka co najmniej 1 metr, noszenie maseczki na terenie placówki (również przez osoby zaszczepione). Zwróćmy szczególną uwagę na bezpieczeństwo osób starszych.

Uruchomiony zostaje mail: recepty.alvita@gmail.com na który można wysyłać zapotrzebowanie na leki- w ciągu maksymalne dwóch dni roboczych kod e-recepty zostanie wysłany w wiadomości zwrotnej.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem (81) 741-60-92

 

 

Aktualne numery telefonów do Przychodni „ALVITA”

 


Rejestracja- (81) 741-60-92

                   (81) 741- 60-93

 

 

 

Mail na który można składać zapotrzebowanie na recepty

recepty.alvita@gmail.com

Nasza siedziba

 
Przychodnia lekarza rodzinnego ALVITA ul. Kaprysowa 7
20-843 Lublin
NIP:712-26-79-456
81 - 741 60 92